test 2
משרות פנויות

ליווי תעסוקתי

 חשבתם לקבל ליווי אבל אתם לא בטוחים אם זה יוכל לעזור לכם? 

תנו לנו לספר לכם קצת על תוכנית תעסוקה שווה

נתקלתם בפרסום, הרמתם טלפון, עמדתם בקריטריונים לתוכנית – אז מה בעצם זה אומר?

מה כולל תהליך הליווי אותו תקבלו מצוות התוכנית?-

ראשית, יוצמד לכם רכז/ רכזת, צוות הרכזים שלנו מורכב מאנשים מקצועיים ומסורים הנכונים להכין אתכם באופן הטוב ביותר לעולם העבודה העדכני. הרכזים יושבים במרכזי התעסוקה העירוניים הקרובים למקום מגוריכם. הרכז שיוצמד לכם יותאם להעדפותיכם, למשל אם אתם דוברי ערבית או מקיימים אורח חיים דתי-חרדי.

תהליך הליווי האימוני מטרתו העצמה וסיוע לכל אדם לממש ולהוציא לפועל את הפוטנציאל הגלום בו. בפגישה הראשונה תשמעו על התוכנית, ללא מחויבות כלשהי. כשתחליטו כי התוכנית מתאימה עבורכם, ייערך ראיון היכרות מעמיק ושאלון הערכה עצמית תעסוקתית לקראת המשימה הבאה: בניית תוכנית עבודה אישית, שהיא למעשה תכנון הצעדים שיסייעו לכם להתכונן באופן הטוב ביותר לכל האתגרים שבדרך – החל מאתגרי חיפוש העבודה, צליחת ראיון עבודה ועד אתגרים במקום העבודה.

כל מסע ארוך מתחיל מצעדים מתוכננים היטב.

מה כוללת תוכנית העבודה האישית?

בתוכנית תעסוקה שווה תוכלו לקבל מגוון מענים שיסייעו לך להכין את עצמכם בצורה הטובה ביותר לעולם העבודה העדכני: כלים לזיהוי חוזקות וחסמים, ההתאמות הנדרשות עבורך במקום העבודה, נטיות תעסוקתיות, שיקולים בבחירת מקצוע ועוד.

תוכלו לבחור להיכנס לכל אחת מהסדנאות המגוונות והמקצועיות שלנו: 

כתיבת קורות חיים 

הכנה לראיון עבודה

סדנה שתעסוק בחשיפת המגבלה

כל הדרכים לחיפוש עבודה

במסגרת התוכנית ניתן לקבל גם הכשרות: החל מהכשרות בסיסיות כגון- אנגלית, שפות מחשב בסיסיות ומתקדמות, ועד הכשרות וקורסים בהם ניתן לרכוש מקצוע בתחומים שונים מעולמות ההייטק, אדמיניסטרציה, שירות ועוד. חלק מההכשרות ניתנות על ידי התוכנית והן בחינם, וחלק ניתנות במסגרת תוכנית השוברים של משרד הכלכלה, בסיבסוד של 60%-80% מעלות ההכשרה*

לאבחון תעסוקתי חיצוני נוכל להפנות אתכם במימון מלא  ובכך לסייע לכם להבין טוב יותר מה הכיוון הנכון עבורכם.

 

מה לגבי עבודה?

ברגע שהגעתם למסקנה, ביחד עם הרכז, שאתם מוכנים לצאת לדרך מתחילים לחפש, לשלוח קורת חיים ולהתראיין: כמו כל אחד שמחפש עבודה רק שאתם לא עושים זאת לבד! במהלך כל התהליך, ילווה אתכם הרכז ויהיה זמין לכל התייעצות, הכנה לראיונות, תמיכה והכנה לקראת הקליטה במקום העבודה, וכן יעמוד לרשותכם במידה ותרצו ליווי של תחום המעסיקים שלנו.

 

ונניח שהצלחתי? התקבלתי לעבודה? מה אז?

הליווי של רכזי התוכנית ניתן למשך שנה מיום ההשמה וכולל סיוע מול המעסיק (באישורך בלבד וכמובן ע"פ הצורך), התמודדות עם קשיים בשלבי הקליטה וכן, סדנאות המותאמות לשלב זה (ניהול זמן, איזון בית-עבודה, מיומנויות תקשורת ועוד) בנוסף ככל שתתמידו במקום העבודה תוכלו לקבל מענק התמדה של עד 2000 ₪.

 

מה עוד?

יש לנו אפשרות לממן הנגשות (שפת סימנים/ תמלול), סיוע ללקויי למידה ואפילו החזר נסיעות עבור פגישות ראשונות ועבור סדנאות.

חשוב! במהלך תקופת הקורונה ובהתאם להנחיות, אנו מספקים ליווי מרחוק באמצעות תוכנת הזום

(לרבות סדנאות, הכשרות וקורסים).

 

*מותנה בבדיקת התאמה

מעוניינים בפרטים? מלאו את השאלון שלנו

מעוניינים בפרטים? מלאו את השאלון שלנו