עלינו

"תעסוקה שווה" הינה תכנית ממשלתית בפריסה ארצית המאגדת תחת קורת גג אחת את כל השירותים בתחום תעסוקת אנשים עם מוגבלות, עבורך – המעסיק.
התוכנית פועלת מטעם המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות בעבודה, במשרד הכלכלה ותעשייה, ומיועדת לכל ענפי המשק: חברות קטנות וגדולות, מגזר ציבורי ועסקי.
כגוף הידע המוסמך בתחום העסקת אנשים עם מוגבלות, "תעסוקה שווה" מעניקה ייעוץ מקצועי וכלים לקליטת עובדים לאורך זמן, לפי צרכיך כמעסיק, וללא עלות. מטרתנו היא השמה ארוכת טווח שתכבד ותקדם את העובד ואת העסק שלך.

צפו במשתתפי תעסוקה שווה מספרים על התהליך שעברו

יתרונות

להעסקת עובדים עם מוגבלות יתרונות רבים. הבעיה? חוסר ידע ואמצעים לקליטת עובדים עם מוגבלות. "תעסוקה שווה" תמלא את הפער הזה עבורך, ללא עלות!

הניסיון והמקצועיות שלנו לרשותך

הניסיון והמקצועיות שלנו לרשותך

אתם מקבלים מאתנו ייעוץ מקצועי, ליווי אישי ותמיכה לאורך זמן, כולל הדרכות קבוצתיות ואישיות וסיוע במיצוי זכויות, בכל ההיבטים של שילוב עובדים עם מוגבלות.

ללא עלות!

ללא עלות!

לשילוב אנשים עם מוגבלות בעבודה מגוון יתרונות כלכליים וחברתיים. "תעסוקה שווה" מאפשרת לך להצטרף לאלפי מעסיקים שכבר נהנים מעובדים איכותיים ומתגמולים והטבות מטעם המדינה.

התאמה לצרכי המעסיק

התאמה לצרכי המעסיק

איחוד הידע והאמצעים תחת קורת גג אחת מאפשר להעניק מענה אידיאלי ומותאם למעסיקים, משלב איתור העובד או העובדת המתאימים, ולאורך כל תקופת ההעסקה, כולל ליווי, ייעוץ והדרכה.

סיוע בעמידה בדרישות החוק

מעסיק 100 איש ומעלה? החוק מחויב כי בעלי מוגבלות יהוו 5% מהעובדים. בעזרת "תעסוקה שווה" תוכלו למצות זכויות וגם לקבל החזרים בשל ההתאמות לקליטת עובדים עם מוגבלות.

השירותים שלנו

"תעסוקה שווה" מספקת מענה מלא לכל ההיבטים של העסקת עובדים עם מוגבלויות, באמצעות מבחר שירותים מתאימים, כולל איתור העובדים, מתן מידע והכשרה וליווי פרטניים.

מאמרים